,

Op.Dr. Ahmet TUNA EREN

FTC terapinin uygulaması son derece kolaydır. Uygulama sonrası ödem ve morluk olmaması nedeniyle vakanın işten izin alması gerekmez. Sosyal hayatına hemen devam eder.FTC Terapisi.


Son yıllarda popüler olan, iple asma yöntemidir.

Muayenehane şartlarında lokal anestezi ile yapılabilir. Hastane ortamı gerektirmez. Cilde uygulandığında ameliyatla gerilmiş gibi bir görünüm vermemesi büyük avantajdır. Böylece çevredeki meraklı gözlerden saklanma olanağı tanır.

Uygulama yapıldığı anda, sonuç görülebilir. Uygulama sırasında hastanın da elinde ayna ile işlemi takip edebilmesi ve fikir verebilmesi, koopere olması açısından fayda sağlar.

Aynı anda birçok estetik işlemle birlikte yapılabilmesi, bu yöntemin giderek yaygınlaşmasını sağlamaktadır.

Tarihte iple asma yöntemi çok eskilere dayanan bir uygulamadır. Öyle ki, Kleopatra’nın yüzünden de altın iplikler çıktığı rivayet edilir.

FTC yönteminde, cildin asılacak ve kırışıklıkların giderileceği yerlerine özel PDO iplikler yerleştirilir. İplik gerilince deriyi çeker ve istendiği kadar gerer. Hastanın 1-2 gün kadar yemek yerken, konuşurken, mimik yaparken dikkatli olması uygulamanın kalıcı sonucunu olumlu etkiler.

İplikle Ameliyatsız Cilt Germe Yöntemi
-Güvenli absorbsiyon sağlayan PDO
-Minimal invaziv yöntem
-Yüz, boyun ve vücutta belirgin kontur etkisi
-Kolay uygulama (~30 dk)
-Uzun süreli başarılı sonuç (~ 2yıl)

Tacettinveli mah. Tacettinveli blv. FARM Plaza kat:4 no:7 (Kayseri Göz Hastanesi yanı) Melikgazi / KAYSERİ T : +90(352) 225 45 50 - GSM : (0541) 775 0666
Copyright 2012 all right reserved Op.Dr. Ahmet Tuna Eren Rinoplasti Uzmanı
web tasarım medyatör
TurkFihrist :: Firmanızı ücretsiz ekleyin, ürün,ihale,alım,satım,bayilik ilanlarınızı ücretsiz yayınlayalım, web sitenizin reytingini artırın,sektör