,

Dolgu Maddeleri

Dolgu Maddeleri
Zamanla yüzümüzde derin çizgi- kırışıklıklar ve hacim kaybı meydana gelir. Yaşlandıkça yüzümüz elastikiyetini kaybeder. Bu durumun önüne geçmek için dolgu maddesi uygulanır. Hacim kaybeden bölgeler dolgu maddesi ile doldurulur. Kısa bir işlemle yüzde dolgun ve genç bir görünüm elde edilir.     


Uygulanan bölgeler:   
-Burun kanatlarından dudak kenarlarına doğru uzanan çizgiler ( Nazolabial çizgiler ) 
-Burun ve ağız arasındaki çizgiler ( Philtral çizgiler ) 
-Dudak etrafındaki çizgiler
-Alındaki çizgiler
-Derin yara ve akne izleri
-Yanak ve elmacık kemiği 
-Kaş arasındaki derin çizgi 
-Dudak dolgunlaştırma   

En sık kullanılan dolgu maddeleri Hyalüronikasit içeren dolgu maddeleridir. Hyalüronikasit laboratuar ortamında hazırlanan ve herhangi bir hayvansal kökeni olmayan bir maddedir. alerjik reaksiyon riski çok nadirdir. Bu nedenle uygulama öncesi test gerektirmez.   

Dolgu enjeksiyonu öncesi lokal anestezi yapılır. Uygulama 20- 30 dakika sürer. Yapıldığı an etkisini gösterir. Enjekte edildiğinde hacminin 100 katı kadar su çeker ve bu özelliğiyle çizgi ve kırışıklıkların doldurulmasını sağlar.   

Kullandığım dolgu maddelerinin yan etkisi yoktur. Sağlığa zararlı değildir. Hyaluronikasit içerikli dolgu maddelerinin etki süresi 6- 12 aydır. Zamanla vücuttan atılır ve tekrarlanması gerekir. Tacettinveli mah. Tacettinveli blv. FARM Plaza kat:4 no:7 (Kayseri Göz Hastanesi yanı) Melikgazi / KAYSERİ T : +90(352) 225 45 50 - GSM : (0541) 775 0666
Copyright 2012 all right reserved Op.Dr. Ahmet Tuna Eren Rinoplasti Uzmanı
web tasarım medyatör
TurkFihrist :: Firmanızı ücretsiz ekleyin, ürün,ihale,alım,satım,bayilik ilanlarınızı ücretsiz yayınlayalım, web sitenizin reytingini artırın,sektör