,

Genital Bölge Estetiği

Genital Bölge Estetiği

Oysa, cinsel estetik yöntemleri sıklıkla uygulanmaktadır.En yaygın uygulamalardan biride Labioplastidir. Cinsel bölgede; Küçük dudaklar,önde klitorisin üzerini örtmekte ve büyük dudaklar arasında arkaya doğru küçülere kıvrım halini almaktadırlar.       

İç dudakların dış dudaklardan dışarı sarkacak şekilde uzun ve sarkık olması estetik görünümü bozabilir. Bu durum doğuştan, doğum sonrası veya kilo alıp verme sonucu oluşabilir.İç dudakların (labium minus) veya dış dudakların (labium majus) uzun olması durumunda labiumların küçültülerek düzeltilmesi operasyonuna Labioplasti adı verilir.   

Lokal anestezi altında ortalama 1 saat süren ameliyat ile dudaklara gerekli küçültme yapılır.Kendiliğinden eriyen dikişler vücut tarafından emilir. Bu bölgede iyileşme hızlı olmakta 1 haftada tamamlanmaktadır. 

İyileşme sürecinde hafif ağrı ve şişlik olmaktadır. Bu süreçte bölgenin temizliğine dikkat edilmeli ve doktor tarafından önerilen temizleme koşullarına uyulmalıdır.Ameliyattan 2 gün sonra duş alınabilir, 3-4 hafta sonra cinsel ilişkiye girilebilir.Tacettinveli mah. Tacettinveli blv. FARM Plaza kat:4 no:7 (Kayseri Göz Hastanesi yanı) Melikgazi / KAYSERİ T : +90(352) 225 45 50 - GSM : (0541) 775 0666
Copyright 2012 all right reserved Op.Dr. Ahmet Tuna Eren Rinoplasti Uzmanı
web tasarım medyatör
TurkFihrist :: Firmanızı ücretsiz ekleyin, ürün,ihale,alım,satım,bayilik ilanlarınızı ücretsiz yayınlayalım, web sitenizin reytingini artırın,sektör