,

Lazer Uygulamaları

Lazer Uygulamaları
Lazer son yıllarda estetik cerrahide popülaritesi gittikçe artan bir cihazhaline gelmiştir.Ayrıca estetik cerrahide birçok kullanım alanı bulmuştur. Lazergerekli önelmler alındığında oldukça güvenli bir uygulamadır.

Lazerle cilt gençleştirme:

Lazer ile cilt yenileme estetik cerrahide yeni uygulamaya girmişyöntemlerdendir. Cilt altındaki kollajen doku yapımını artırarak etki etmektedir.Yüze, buyna, ellereve göğüse yaşlanma etkilerini azalma amaçlı kullanılabilmekte.Lazer uygulanan ciltte yeni kollagen doku oluşumu armakta ve daha genç, su tutmayeteneği yüksek hücreler oluşarak cildin tazelik ve gerginlik kazandığı görülür. Lazer lokal nestezi veya hafif sedsayonla uygulanabilir. Uygulama sonrasındahafif kızarıklık, şişlik ve kuruluk görülebilmekte, ancak soğuk uygulama venemlendirici kremlerle birkaç gün içinde normale dönmektedir.

Leke ve izlerin tedavisinde lazer:


Oluşmuş sivilce izleri ve travmatik yara izlerinin daha makul bir görünümkazanması içinde lazer uygulamları yapılmaktadır. Yine prensip olarak kollajenyapımının arması ve diziliminin düzenlenmesini artırarak etki etmektedir.    
3 veya 5 seanslık uygulamalardan sonra daha etkili olmaktadır. Soğuk ve nemlendiricileruygulama sonrasının daha konforlu olmasını sağlamaktadır.

Gözaltı morluğu tedavisi:

Morluklar için Lazer iyi bi rtedavi yöntemidir. Tedavi 6-8 seanssürmekle birlikte hastadan hastaya değişebilmektedir. 2-3 hafta aralarlaseanslar uygulanmakta, hastanın güneş koruyucu kremler kullanması mutlakagerekmektedir. Bu işlem sizi normal hayatınızı çok fazla etkilemez ve rahatsızedici bir dönem yaşatmaz. Uygulama 10-20 dakika arasında sürer ve hafif birısınma hissi yaratabilir.

Tacettinveli mah. Tacettinveli blv. FARM Plaza kat:4 no:7 (Kayseri Göz Hastanesi yanı) Melikgazi / KAYSERİ T : +90(352) 225 45 50 - GSM : (0541) 775 0666
Copyright 2012 all right reserved Op.Dr. Ahmet Tuna Eren Rinoplasti Uzmanı
web tasarım medyatör
TurkFihrist :: Firmanızı ücretsiz ekleyin, ürün,ihale,alım,satım,bayilik ilanlarınızı ücretsiz yayınlayalım, web sitenizin reytingini artırın,sektör